ТРА
Вівторок
24
21:56
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко: Бюджет на 2022 рік передбачає 3,5 млрд грн для реалізації на Житомирщині проєктів державних програм, серед яких і «Велике будівництво»

Сьогодні на черговій 8-й сесії Житомирської обласної ради депутатським корпусом у повному складі було прийнято бюджет області на 2022 рік.

Як зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, загальний обсяг обласного бюджету становитиме 3,6 млрд грн, що на 15,1% більше, аніж у 2021 році. Зокрема, планується збільшення коштів по всіх соціальних напрямках розвитку, а саме:


освіта – понад 1,1 млрд грн;

соціальний захист населення – понад 307 млн грн;

охорона здоров’я – майже 193 млн грн;

культура та мистецтво – близько 126 млн грн;

фізкультура та спорт – 101 млн грн.


Крім того, прийняття бюджету дає можливість Житомирщині отримати понад 3,5 млрд грн для реалізації важливих інфраструктурних проєктів у рамках державних програм, зокрема програми Президента України «Велике будівництво».«У наступному році будуть продовжуватися роботи з будівництва, реконструкції та ремонту доріг загальнодержавного та місцевого значення, на які планується виділити 1,3 млрд гривень», — зазначив Віталій Бунечко.


Окрім того, передбачено понад 27 млн грн на ремонтно-реставраційні роботи Меморіального будинку-музею С. П. Корольова, що відбудуться в рамках президентської програми «Велика реставрація».


Також в обласному бюджеті передбачено майже 10 млн грн для виготовлення проєктно-кошторисної документації необхідної для проведення реконструкції майнового комплексу Житомирського обласного спортивного ліцею.


«Це надасть можливість у найближчі два роки, в рамках реалізації президентських програм, залучити від держави близько 500 млн грн для спорудження двох сучасних спортивних арен та реконструкції навчального корпусу спортивного ліцею», — додав голова облдержадміністрації.


Бюджетом також передбачено розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення реконструкції обласної клінічної лікарні та обласної дитячої лікарні.


«Наступного року буде продовжуватися робота щодо забезпечення окремих категорій населення житлом, збільшаться видатки на покращення інфраструктури та матеріально-технічної бази комунальних закладів та багато інших проєктів», — резюмував Віталій Бунечко.


Нагадаємо, що під час восьмої сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання депутатський корпус розглянув більше 70 питань.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору