ЛИП
Неділя
12
02:50
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ігор Гундич: Це історична подія для України – створення Автокефальної Помісної Православної Церкви

Сьогодні українці стали свідками справжньої історичної події. Адже вперше за сотні років Україна та віруючі отримали Автокефальну Помісну Православну Церкву, а архієреї обрали нового главу - Митрополита Київського та всієї України Епіфанія. Об'єднавчий собор пройшов сьогодні, 15 грудня, у Києві.

За словами Президента Петра Порошенка, який став ініціатором створення єдиної помісної церкви, цей день увійде в історію України, як священний день. У такий визначний день жителі з різних областей України приїхали до Києва, щоб стати свідками історичної події.


Долучились до молитви за автокефальну українську церкву і жителі Житомирщини.


Після проведення Об'єднавчого собору та обрання предстоятеля української церкви голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголосив:


"Сьогодні історичний день - створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України. Вітаю всіх вірян із нашою духовною незалежністю! Я вважаю, що першою подією стало хрещення Київської Русі, другою - проголошення незалежності України. І третя - створення Автокефальної Помісної Православної Церкви та обрання Митрополита Київського та всієї України Епіфанія. Дуже важливим є те, що це підтримують жителі всієї України, у тому числі нашої області. Я вітаю усіх жителів Житомирщини з цією історичною подією. Можливо, хтось зараз недооцінює те, що відбулось. Але пройдуть роки і ми будемо згадувати цю подію. Люди, які були тут присутні, зможуть своїм нащадкам розповідати про те, яка визначна подія відбулась сьогодні".

Вчора

10.07.20

09.07.20

Сторінки:
Нагору