СІЧ
Середа
27
08:34
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко: Створюємо сприятливі умови для ведення бізнесу на Житомирщині

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, перебуваючи з робочим візитом у Квітневій громаді ознайомився з роботою одного із найбільших агрохімічних підприємств України – насіннєвого заводу німецького концерну Bayer.

Завод устаткований обладнанням провідного світового постачальника Cimbria та усі виробничі процеси автоматизовані. Потужності заводу включають дві сушарки для насіння, калібрувальну вежу, лінію пакування, та логістичний центр. На заводі постійно діє лабораторія з перевірки якості вхідної сировини та відповідності виготовленої продукції стандартам і нормам, встановленим законодавством декількох країн.


Сучасний завод із доробки насіння кукурудзи розташований у селі Почуйки Квітневої ОТГ. Його потужності забезпечують насінням кукурудзи понад 2,4 тисячі фермерських господарств області та України. Підприємство вирощує гібриди кукурудзи на площі майже 4 тисячі гектарів, з них 500 – на Житомирщині. Зараз потужності заводу дозволяють забезпечити сучасним високоврожайним насінням посіви на площі понад 750 тисяч гектар на рік.

«Керівництво підприємства має плани щодо подальшого розширення потужностей на Житомирщині для задоволення попиту українських аграріїв та можливого експорту продукції українського представництва «Bayer» у країни ЄС. Це свідчить про те, що умови для ведення бізнесу на Житомирщині, на думку міжнародних інвесторів, сприяють його розвитку. Будемо докладати усіх зусиль, щоб так було і надалі», – наголосив Віталій Бунечко.


Голова ОДА також відзначив, що філіал концерну не тільки займається розвитком агроринку, а бере активну участь у житті місцевої громади. Щороку компанія сплачує більше 10 мільйонів гривень податків до бюджетів різних рівнів. Окрім того, підприємство профінансувало будівництво нової дороги вартістю 55 мільйонів гривень та амбулаторії вартістю 7 мільйонів гривень. Не залишається без уваги соціально відповідального бізнесу і місцева школа, дитячий садок та бібліотека.

Під час робочого візиту голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко також відвідав декілька фермерських господарств.


«Слід відзначити, що фермери, які працюють на Житомирщині, все більш активно використовують сучасне високотехнологічне обладнання. Обласна влада зі свого боку також докладає зусиль для підтримки фермерських господарств. Так у цьому році за обласною програмою компенсації вартості кредитів наші аграрії отримали підтримку на суму близько 3 мільйонів гривень», – сказав Віталій Бунечко.

Вчора

Сторінки:
Нагору