СЕР
Понеділок
2
15:14
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сергій Сухомлин: Про економічну привабливість Житомира - «Треба чути бізнес…»

«Коли ми говоримо про інвестиції, треба слухати бізнес, що їх турбує та що потрібно забезпечити, аби вони захотіли інвестувати в регіон», - каже міський голова Сергій Сухомлин під час засідання обласної ради з питань залучення інвестицій.

Згідно з рейтингом BRDO, у 2020 році Житомирщина лідирує за інвестиційною привабливістю та визнана найкомфортнішою для ведення бізнесу. Однак міський голова наголошує: не завжди бізнес може подолати всі перепони на шляху до відкриття підприємства в українських регіонах. Як приклад наводить компанію «Ферпласт»: місто надало земельну ділянку для будівництва заводу в Житомирі, та для цього довелось пройти 8 судових інстанцій. До кінця року у Житомирі буде збудовано завод з виробництва товарів для тварин та створено 600 робочих місць .


«Коли до мене приїздить потенційний інвестор, що б я йому не розповідав про переваги Житомира, він все ж дослухатиметься до іноземних фірм, які зможуть на прикладі розповісти, як тут працюється», - продовжує міський голова.


Наразі Житомир, область та народні депутати спільно працюють над запуском залізничного сполучення через Житомир. Йдеться про 20 потягів, в тому числі інтерсіті, які незабаром проходитимуть через Житомир.

Те, що державна влада дає фінансування на шляхопровід через Київське шосе, на думку міського голови, додає інвестиційної привабливості Житомиру в очах бізнесу.

«Вперше завдяки підтримці Офісу Президента ми отримали фінансування на злітно-посадкову смугу міського аеропорту. Наступного тижня починається будівництво сміттєпереробного заводу в Житомирі. Це все, навіть сьогоднішній старт проєкту «Поліцейський офіцер громади», показує бізнесу, що в Житомирі й області можна безпечно працювати», - резюмував Сергій Сухомлин.

31.07.21

Сторінки:
Нагору