ЛИП
Вівторок
14
15:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Комунальний заклад обласної ради готовий приймати і вже приймає громадян на обсервацію

Рішенням оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків коронавірусу COVID-19 було визначено місцем обсервації жителів Житомирищини, які повертаються із-за кордону або були в контакті з хворими, обласний санаторій «Лісова казка».

Як обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» Житомирської обласної ради підготувався до виконання нових функцій – розповіли директор закладу Роман Українець та лікар Тетяна Литвиненко. У закладі підготовлено 75 ліжок, створені всі умови для комфортного перебування, проживання та харчування - безкоштовне.


Станом на 2 квітня тут на обсервації перебувають дві людини, які повернулись з Італії та Іспанії. Як повідомила лікарка, обидва вони у задовільному стані та не потребують медичної допомоги.


«Ці дві людини виявили самі бажання залишитись у санаторії, так як у них вдома немає умов для самоізоляції», - пояснила Тетяна Литвиненко, яка особисто проводила первинний огляд обох пацієнтів та вже два тижні цілодобово перебуває в санаторії. Корпус, у якому знаходяться пацієнти на карантині, охороняє наряд поліції.


За умови, якщо у пацієнтів на чотирнадцятий день карантину не буде температури, їх випишуть та нададуть відповідну довідку. Нагадаємо, що відмова від карантину тягне за собою відповідальність і накладання штрафу у розмірі від 17 тис. грн до 34 тис. грн.


Заклад закупив майже на 300 тисяч гривень засобів індивідуального захисту та антисептиків.


Роман Українець наголошує на життєво важливій необхідності ізоляції тим людям, які прибули з-за кордону або були в контакті з хворими на COVID-19 та не мають вдома умов для самоізоляції. «Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Наш заклад та працівники готові на всі сто відсотків до прийому громадян, які потребують карантину», - зазначив він.

Вчора

12.07.20

Сторінки:
Нагору