ЧЕР
Вівторок
15
23:03
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ні! рекламі наркотиків на вулицях Житомира: поліцейські закликають містян не залишатись осторонь таких фактів

Близько двох сотень написів з рекламою вживання наркотиків знищили поліцейські упродовж квітня-травня у Житомирі. До ініціативи закликали долучитись і містян, яких просили повідомляти про появу таких інформацій у публічних місцях.

Замальовування небезпечної пропаганди – лише один із багатьох заходів поліції по боротьбі з поширенням та вживанням наркотичних речовин.


Так, за інформацією обласного Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН Нацполіції, за 4 місяці 2021 року правоохоронці викрили понад 350 правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків чи психотропних речовин. Наразі слідчі поліції оголосили про підозру у вчиненні наркозлочинів 112 особам, 46 з яких – збувачі. За таку діяльність їм загрожує до 8 років ув’язнення.


Нагадаємо, залишити інформацію про наявні написи можна цілодобово за номером телефону 102 або 40-73-73 (у робочі дні з 9 до 18 години) або ж скористатись електронною скринькою zmi@zt.npu.gov.ua чи надіслати повідомлення сторінкам Поліції Житомирської області у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

Вчора

Сторінки:
Нагору