ЛИП
Субота
20
13:12

​З 1 липня у громадському транспорті Житомира готівковий розрахунок замінять на безготівковий

Тобто оплатити поїздку можна буде за допомогою транспортної картки, банківської картки, пільгової або ж разових квитків з QR- кодом. Останні можна буде придбати у терміналах, і діятимуть вони в усьому міському громадському транспорті. Придбати можна тільки два квитки. ТЕРМІНАЛ РЕШТИ НЕ ВИДАЄ! Вартість одного — 15 грн. QR-квиток діятиме 48 годин.

Як придбати квиток з QR-кодом?


натискаємо на віконце "Купити квитки";


на екрані термінала з'являється така інформація:


Ви купуєте два одноразові QR- квитки за 30,00 грн. Звертаємо вашу увагу, що одна поїздка буде вартувати 15, 00 грн у будь - якому виді транспорту (тролейбус, трамвай, автобус). Рекомендуємо придбати транспортну карту СitiCard або згенерувати квиток у мобільному додатку, а також ви можете оплатити проїзд банківською карткою;


вставляємо паперові купюри;


отримуємо квиток. На ньому — інформація: одна поїздка, термін дії — 48 годин, дата і час продажу, дійсний після валідації;


квиток потрібно прикласти до камери валідатора. Після зчитування QR- коду він дійсний.


З 21 червня такий QR - квиток вже можна буде придбати: цю опцію запустять в тестовому режимі задля уникнення ажіотажу 1 липня.


ВАЖЛИВО: термінал решти не видає, однак чек про оплату містить інформацію: "Решту можна отримати в офісі СitiСard". Для цього із собою потрібно мати чеки і квитки.


І ще одне: на випадок блекауту - у громадському транспорті діятиме тільки транспортна картка. Тому рекомендуємо її придбати заздалегідь, щоб уникнути незручностей при оплаті проїзду.

Вчора

Сторінки:
Нагору