ЖОВ
Середа
5
06:23
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ми не маємо права на помилку, – піротехнік Житомирщини Олександр Павленко. ВІДЕО

В Україні триває Всеукраїнський флешмоб #вшануйгероя, започаткований Міністерством внутрішніх справ України. Мета флешмобу — виразити свою повагу оборонцям України, які щодня ризикують власним життям заради майбутнього держави.

Житомирська ОВА закликає долучатися до Всеукраїнського флешмобу подяки нашим захисникам і захисницям. У рамках заходу МВС України підготувало низку тематичних відеороликів, один з яких про керівника піротехнічного розрахунку Головного управління ДСНС України у Житомирській області Олександра Павленка.


Піротехніки ДСНС — скромні, мовчазні, зосереджені, не мають права на помилку. Вони щодня ходять по лезу ножа, ризикуючи власним життям. З першого дня російської агресії проти України Олександр Павленко виконує завдання з розмінування. Керуючи піротехнічним розрахунком, Олександр знешкодив чималу кількість боєприпасів та вибухових пристроїв, які не розірвалися.


«За перші три місяці війни я набрався досвіду з розмінування більше, ніж за останні три роки. Така робота для нас не нова, ми все це вивчали, однак з деякими боєприпасами довелося зіштовхнутися вперше в житті. Загалом у Житомирській області найбільше було знешкоджено касетних боєприпасів, а також авіаційних, адже на півночі регіону йшли інтенсивні повітряні бої та ворожі обстріли», — зазначає Олександр.


Підрозділ Олександра Павленка завжди попереду: надають можливість жителям північної частини Житомирщини безпечно пересуватися дорогами, а службам, що забезпечують життєдіяльність, — повертати до життя звільнені території.


За самовіддане та бездоганне служіння українському народові старший лейтенант Олександр Павленко отримав Державну нагороду України — Орден за мужність III ступеня.
Дякуємо Героям за відвагу, мужність та за кожен новий день! Ви – щит і міць нашої країни та всієї Європи!


Слава Україні! Героям слава!


Україна переможе!

Теги: відео

Вчора

03.10.22

Сторінки:
Нагору