ТРА
Понеділок
27
08:57

​Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам?

Урамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які послуги реабілітації вони можуть отримати на безоплатній основі. Зокрема, йдеться про медзаклади, у яких є договір із НСЗУ, де застосовуються виключно доказові методи реабілітації.

Відновленням функціональних можливостей пацієнта займаються фахівці з реабілітації у сфері охорони здоров’я: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, терапевти мови й мовлення, протезисти-ортезисти, психотерапевти та ін. Для проходження реабілітації необхідне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.


Ветерани можуть отримати безоплатно такі послуги:


реабілітаційне обстеження;


індивідуальний реабілітаційний план та програма терапії;


нейрореабілітація, ортопедична, кардіо-респіраторна реабілітація та інші;


знеболення у стаціонарі;


психологічна допомога.


Крім цього, реабілітація включена в низку медичних пакетів як складова послуги. Зокрема, це реабілітація після хірургічних втручань, при лікуванні онкології, інфаркту, інсульту. Доплачувати за жодні компоненти реабілітації не потрібно!


НСЗУ покриває послуги з реабілітації за двома пакетами:


“Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах”;


“Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах”.


Перевірити, чи має лікарня договір із НСЗУ за необхідним пакетом, можна за допомогою інформаційного дашборду або за телефоном контакт-центру НСЗУ - 16-77.

Вчора

Сторінки:
Нагору