КВІ
Субота
20
10:29

​У Барашівській територіальній громаді з’явиться вихователь безпеки

Меморандум про це 9 березня в Головному управлінні Нацполіції області підписали правоохоронці, рятувальники, освітяни та представники громади.

Заступник начальника ГУНП Артем Лисогор відзначив позитивні сторони проєкту:


- Ми розпочали реалізацію цієї всеукраїнської ініціативи на території області цього року і переконані, що будемо її активно розвивати, адже безпека в освітньому середовищі, тим більше у наших воєнних реаліях, - це однозначно пріоритет і для поліції, і для педагогів, і для громад.


Заступник очільника УДСНС Олександр Кравець, у свою чергу, висловив переконання, що до перших двох громад Житомирщини, які уже підписали Меморандуми про співпрацю найближчим часом доєднаються й інші.


Голова Барашівської територіальної громади Олександр Зінченко повідомив, що уже визначено кандидата на посаду спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі і 13 березня вона розпочне підготовку за спеціалізованою програмою у м. Києві, а відтак у середині квітня приступить до роботи безпосередньо у навчальних закладах громади.


Нагадаємо, основне завдання вихователя безпеки – це виявлення і припинення правопорушень у межах навчального закладу, участь у превентивних заходах і внесення пропозицій для покращання безпеки дітей у школі.


Саме на цьому й акцентувала увагу присутніх заступник директора департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Світлана Близнюк.


Свої наміри та зобов’язання учасники підтвердили, підписавши відповідний Меморандум про впровадження проєкту.

Вчора

Сторінки:
Нагору