ЧЕР
Понеділок
14
21:33
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Зниклу на Вінниччині 14-річну школярку знайшли в сусідній Житомирській області

28 квітня працівники поліції знайшли та повернули додому 14-річну дівчину, яка кілька днів тому пішла з дому та не повернулась. Раніше школярка вже залишала домівку без відома дорослих. Неповнолітню поліцейські розшукали у Житомирській області, куди вона поїхала до свого знайомого.

Сьогодні вночі до Хмільницького районного відділу поліції звернулась 37 – річна жінка з повідомленням, що її 14 – річна дочка 24 квітня пішла з дому і до цього часу невідоме її місцеперебування.


За словами керівника ювенальної превенції обласного главку поліції Володимир Федоришин, на пошуки дитини задіяли ювенальних поліцейських Хмільницького районного відділу поліції, дільничних офіцерів та працівників групи реагування патрульної поліції.


Під час спілкування з родиною дівчинки та її друзями поліцейські з’ясували, що вона може перебувати у свого друга в м. Бердичів Житомирської області. За кілька годин працівники поліції знайшли школярку за місцем проживання її знайомого у сусідній області.


З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду, а відносно її матері склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей».

Вчора

Сторінки:
Нагору