СІЧ
Неділя
20
07:20
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Працівники Служби безпеки України відзначають своє професійне свято

У Житомирі 23 березня напередодні професійного свята привітали працівників Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

З гарної нагоди до Управління завітали голова обласної ради Володимир Ширма, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та керівник апарату обласної державної адміністрації Олексій Ясюнецький.


Володимир Ширма привітав колектив та подякував працівникам СБУ за самовіддану службу на благо рідної області та держави і побажав їм, щоб вірність присязі, професійна честь, мужність та порядність надихали на нові звершення в ім’я зміцнення безпеки України та кожного українця.


Звертаючись до винуватців свята, він відзначив: «Органи влади нашої області високо цінують вашу роботу. Ми знаємо, що Управління СБУ в області докладає значних зусиль для того, щоб підтримувати в області громадську злагоду та суспільний спокій».


Кращі працівники Управління СБУ отримали заслужені нагороди: грамоти обласної ради, почесні грамоти ОДА, правоохоронних органів та силових структур, із якими тісно співпрацюють.

Вчора

18.01.19

16.01.19

15.01.19

14.01.19

Сторінки:
  • ​Володимир Ширма провів засідання робочої групи по формуванню Наглядових рад
  • ​Президент на Житомирщині: Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів
  • ​ЖДТУ стає учасником зйомок документального фільму
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"