ЧЕР
Понеділок
25
01:12
Курс валют:
$ 26.23, € 30.56

​Юрій Павленко: 25 тисяч підписів підтримки, нові дитячі майданчики, спортивні змагання, благодійні їдальні – Опозиційний блок діє!

На Житомирщині триває Всеукраїнська мирна акція «Борімося разом – разом переможемо!» на підтримку законопроектів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За неповних три тижні майже 25 тисяч жителів області своїми підписами підтримали позицію партії, зокрема, і щодо необхідності покращення соціальних стандартів життя найменш захищених верств населення, підтримку постраждалих від аварії на ЧАЕС, родин з дітьми.


«Такі результати акції є прогнозованими. На жаль, бідність і відсутність віри у позитивні зміни стали сумними супутниками життя більшості українців. Населення стрімко біднішає, левова частка його доходів іде в основному на їжу і комуналку, доступність і якість медицини і освіти знижуються, зростає безробіття і злочинність. Водночас, дії влади лише поглиблюють розкол у суспільстві. Вже всім зрозуміло, що ця влада не здатна вивести країну з кризи. І поки в Україні не відбудеться перезавантаження влади, якого вимагає ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, наша країна, на жаль, буде продовжувати очолювати всі можливі антирейтинги. Але, на відміну від деяких радикальних псевдопатріотичних угрупувань, які називають себе опозицією, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не підтримує думку "чим гірше - тим краще". І саме тому ми використовуємо кожну можливість, яка є у депутатів усіх рівнів, у наших активістів, щоб поліпшити життя жителів нашої Житомирщини. Ми зробимо майбутнє наших дітей успішним, а життя людей похилого віку - захищеним», - наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко в Озерному, де у міжнародний День матері за підтримки ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відбулося відкриття чемпіонату по Шотокан карате-до. На змагання на кубок народного депутата України Юрія Павленка приїхали юні спортсмени як з Житомирщини, так і з інших областей України. А сам кубок дістався майстру спорту України Наталії Мельничук.

Цього дня депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відкрили сім майданчиків для дитячого дозвілля у п'яти населених пунктах Житомирського району: в селищі Озерному, в Новогуйвинському, у селах Скоморохи, Піски, а також в селі Іванківці Вертокиївської сільської ради.

«Існуючі майданчики ми будемо вдосконалювати, розбудовувати, - розповіла депутат обласної ради Раїса Гула. – Окрім того на черзі відкриття ще п'яти спортивних та дитячих майданчиків в селищі Гуйва та у інших населених пунктах. На жаль, до цього часу діти в деяких селах не знали, що таке майданчик. Вони гралися на колодах, на старих покинутих машинах, і це не завжди було безпечно. Тому сьогодні нас чекали і дякували за те, що в цих селах з’явилися такі потрібні для дітей розваги».


Ще одна подія за участю депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО ЮЛОКУ набула резонансу в Житомирському районі. Для громад села Скоморохи і селища Озерне відкрито благодійну їдальню для малозабезпечених громадян. Заклад працюватиме щоденно з оновленим меню в одному із спеціальних приміщень на території місцевого храму Святого Кирила та Мефодія.


Юрій Павленко передав волонтерам закладу набір кухонного інвентарю та продовольчі товари.


«Це їдальня для тих, хто залишився в самих скрутних умовах. Наші пенсіонери не звикли накопичувати борги, вони більше законослухняні, ніж деякі політики та бізнесмени. Сплачуючи комунальні послуги з їхньої мізерної пенсії не лишається коштів навіть на хліб чи молоко, не кажучи вже про ліки та одяг. Тому ми об’єднали всі зусилля, за допомогою спонсорів, меценатів, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, активістів і волонтерів створили таку їдальню. Величезну допомогу у цій справі надає директор Благодійного фонду "Хлібний дім" Аркадій МАРГУЛІС. Щира подяка йому за це», - наголосив Юрій Павленко.


Участь у заходах також взяли заступники керівника обласної парторганізації Юрія Павленка Андрій Дяченко, Наталія Леонченко, депутати обласної ради Наталія Рибак, Раїса Гула, депутати Станишівської об’єднаної територіальної громади Олег Кислицький, Дмитро Русятинський, керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Житомирській райраді Віктор Попов, активісти партії.


Місцеві жителі, керівники сільських громад, навчальних та спортивних закладів дякували депутатам та активістам від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ за турботу та підтримку простих громадян, яка за умов масштабної соціально-економічної кризи у суспільстві є дуже важливою.


Т.НАЗАРЕНКО

23.06.18

22.06.18

21.06.18

20.06.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"