СЕР
Неділя
18
12:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Фахівці ОТГ Житомирщини переймають досвід створення молочних кооперативів у громад Львівщини

За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» представники житомирських громад відвідають молочний кооператив у Заболотцівській ОТГ Львівської області. Цей візит відбудеться у рамках навчальної поїздки «Організація і робота молочних кооперативів», яку ініціював Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування.

В програмі поїздки передбачено візит до молочного кооперативу «Покрова», спілкування з учасниками об’єднання, місцевою владою та експертами, які допомагають селянам створювати кооперативи.


«Львівщина має декілька гарних прикладів створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів, і ми сьогодні прагнемо цей досвід максимально ефективно впровадити в громадах Житомирщини. На сьогодні процес створення таких підприємств тривають у низці наших громад», - наголошує Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.


Поїздка триватиме з 6 по 8 лютого і в перший день команда вже поспілкувалась з фахівцями Львівського ЦРМС, Львівської ОДА та з Іваном Паньківим, директором благодійної організації «Львівська аграрна дорадча служба», який є дорадником з кооперації. Крім того пан Іван показав учасникам поїздки Львівську лабораторію якості молока ЛАДС.


Участь у цій поїздці беруть фахівці Миропільської, Піщівської, Баранівської, Ємільчинської, Любарської, Брусилівської, Андрушківської, Попільнянської та Червоненської громад. Ці громади мають значний потенціал розведення ВРХ та перероблення молока.


«Аграрний сектор динамічно розвивається і ми працюємо над створенням умов для розвитку сільськогосподарських підприємств. Досвід Заболотців показує, як можна повернути довіру людей до кооперації. Це дуже важливо», - вважає Володимир Куркодим, заступник голови Андрушківської сільської ради.


Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» сприяє обміну досвідом між громадами ініціюючи навчальні візити, як в Україні так і за кордон.

Вчора

15.08.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"