КВІ
Четвер
2
06:03
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Донеччині відбулась ротація зведеного загону поліції Житомирщини

8 лютого у зону проведення Операції Об’єдниних сил відбув загін поліцейських Житомирщини на зміну колегам, які упродовж двох місяців несли службу на Донеччині. 10 лютого правоохоронців вітали з поверненням у дворі Головного управління Нацполіції в області керівництво главку, друзі та рідні.

Зведені загони поліції Житомирщини несуть службу на сході держави з літа 2014 року. За цей час не раз змінювалось їх місце дислокації, але постійними залишались службові завдання – правопорядок у населених пунктах, спокій та безпека їх жителів, пропускний режим на визначених об’єктах тощо.


- Чітке виконання поставлених командирами задач, самодисципліна та витримка – ті риси, які, у першу чергу, необхідні вам у цей період. Упевнений, що кожен з вас їх має та усвідомлює ступінь відповідальність за свої дії у зоні ООС, - сказав начальник ГУНП в області Сергій Крупєй, звертаючись до відряджених поліцейських.


Відтак зведений загін уже уранці 9 лютого прибув до місця дислокації на Донеччині. Колеги обмінялися настановами та порадами з прибулими та надвечір вирушили додому.


10 лютого уранці у дворі Головного управління Нацполіції їх вітали з поверненням члени колегії ГУНП, друзі та рідні.


- Дякую за сумлінну службу! Ваша робота на сході – важлива і необхідна для України. Спасибі, що не підвели і з гідністю виконували усі завдання, - сказав очільник поліції Житомирщини.


У складі загону перебували працівники главку та територіальних підрозділів поліції області.


Попереду у них кількаденні відпустки, а потім вони повернуться до виконання службових обов’язків безпосередньо за місцями проходження служби.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"