БЕР
Понеділок
25
02:05
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині понад 400 поліцейських забезпечуватимуть публічну безпеку під час поминальних днів

14-16 квітня на майже 600 кладовищах в області пройдуть заходи, пов’язані з поминальними днями. Очікується, що місця поховань рідних відвідають більше 125 тисяч жителів та гостей Житомирщини. Упродовж цих днів на охорону громадського порядку додатково залучатиметься 431 поліцейський.

У Житомирі на 4 кладовищах очікується перебування близько 10 тисяч громадян. Понад 16 тисяч людей очікується на цвинтарях Бердичівського та Попільнянського районів, близько 18 тисяч – на Ружинщині.


Поліцейські наряди працюватимуть поблизу місць поховань у складі піших та автопатрулів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам, недопущення проявів хуліганства, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.


Шановні громадяни, користуючись у ці дні власним транспортом, не забувайте в автомобілях цінні речі, гаманці, сумки, телефони та інші гаджети, документи тощо. Залишаючи транспортний засіб, перевіряйте, чи зачинені вікна та замкнені дверцята.


Водночас правоохоронці рекомендують скористатися, за можливості, громадським транспортом, аби не створювати заторів на дорогах.


Також поліцейські закликають дотримуватися правопорядку, виявляти взаємну повагу та розуміння, не допускати наруги над могилами, пошкоджень меморіальних пам’ятників та місць поховань.

Вчора

23.03.19

22.03.19

21.03.19

20.03.19

Сторінки:
  • Житомирщина тепло зустріла ​Юлію Тимошенко
  • ​Канікули у загальноосвітніх закладах Житомира розпочнуться 23 березня
  • ​Офіційна заява Анжеліки Лабунської з приводу репресій влади проти членів ВО «Батьківщина»
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"