СІЧ
Середа
29
22:57
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі поліція перевірила повідомлення про можливі замінування вишів

15 липня до поліції від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів про нібито закладення вибухівки. За результатами огляду будівель та прилеглих територій жодних вибухових предметів або таких, що могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.

У навчальних закладах працювали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.


Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких було тимчасово обмежено. Також проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.


Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, провели ретельний огляд приміщень та навколишніх територій. Прежметів, які могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.


Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.

Вчора

27.01.20

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"