ЛЮТ
Понеділок
24
06:14
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Житомирській області змії продовжують нападати на людей

5 червня до реанімаційного відділення Андрушівської центральної районної лікарні з діагнозом: укус змії, госпіталізовано мешканця с. Новоівницьке.

"Чоловіка, 1985 року народження, укусила змія за ногу під час збирання суниці в лісі. Наразі постраждалого перевели до терапевтичного відділення лікарні. Його стан здоров'я задовільний", - поінформували в райдержадміністрації.


Кожного року жертвами змій стають десятки мешканців області. До речі, у минулому році постраждали 19 осіб. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує: йдучи до лісу чи у місцевість, де можуть перебувати змії, варто одягти штани із цупкої тканини, оскільки у випадку, якщо змія прокусить штани, то вона не зачепить шкіру. А взуття обов’язково повинне бути високим.


Слід також взяти із собою палицю, щоб нею у ділянках, де є густі кущі, пошарудіти та перевірити, чи немає небезпеки. Якщо побачили змію, то не треба в жодному разі старатися її рукою чи ногою відкинути, а краще її просто обійти. Якщо це велика змія і немає можливості обійти, то варто налякати її палицею, або ж палицею відкинути, але в жодному разі не робити цього руками.


До слова, змії самі нападати не будуть, вони нападають тільки у випадку, коли відчувають для себе загрозу.

Вчора

22.02.20

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"