ГРУ
Субота
15
02:21
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​«Батьківщина» вилучила корупційні схеми із закону про освіту

«Батьківщина» підтримала законопроект про освіту №2491д, під час голосування якого були враховані всі зауваження фракції. Про це Юлія Тимошенко заявила по завершенні голосування у Верховній Раді.

Лідер партії «Батьківщина» відзначила, що фракція запобігла корупційній моделі створення на базі навчальних закладів «таких собі спільних підприємств із приватними кампаніями, які б могли потім претендувати на землю гуртожитків і будинків освітніх закладів».

Юлія Тимошенко також пояснила, що фракція «Батьківщина» запобігла масовому скороченню шкіл, зокрема в сільській місцевості, та зменшенню кількості вчителів і викладачів.

Окрім того, лідер фракції розповіла, що завдяки наполяганню «Батьківщини» у школи було повернуто медичне обслуговування, харчування тощо.

Юлія Тимошенко наголосила, що завдяки зусиллям «Батьківщини» у ПТУ залишилось державне фінансування, враховані вимоги профспілок і тепер головне – «зробити так, щоб це було враховано в держбюджеті на наступний рік».

В свою чергу, Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», підкреслив, що завдяки депутатам фракції вдалося відстояти норму щодо встановлення мінімальної зарплати для вчителів на рівні трьох мінімальних заробітних плат та залишити в законі норму щодо довезення дітей до школи й вирішити питання щодо людей із вадами зору, слуху, опорну-рухового апарату.

Нагадаємо, що головними вимогами "Батьківщини" до освітньої реформи були:

1. Жодного "державно-приватного партнерства" у середній освіті (особливо в сфері ПТУ та ліцеїв), оскільки це пряме порушення діючого законодавства у сфері державно-приватного партнерства, яке дозволяється виключно при виробництві продукції. Школа не є промисловим підприємством!

2. Винятково державне фінансування середньої спеціальної та технічної освіти.

3. Зарплати для учителів - не менше трьох мінімальних зарплат.

Вчора

13.12.18

12.12.18

11.12.18

08.12.18

07.12.18

06.12.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"