ТРА
Вівторок
21
20:02
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Давід Рабінович не має права бути громадянином України

Про таке на своїй сторінці у фейсбуці заявив народний депутат України Сергій Каплін. «Подав до Державної міграційної служби України депутатське звернення з доказами, що народний депутат Вадим Рабінович має громадянство держави Ізраїль.

Нарешті мною були отримані, видані Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю та легалізовані для використання в Україні, документи про те, що Вадим Рабінович зареєстрований в Ізраїлі, як громадянин цієї країни Давід Рабіновим, ім'я батька - Зиновій, має посвідчення особи №303446132, адреса Ізраїль,Бітан Аарон, 4029400.


Особистий підпис ізраїльського Давіда Рабіновича є абсолютно ідентичним підпису українського нардепа Вадима Рабіновича, вони народилися в один день - 4 серпня 1953 року, у них збігається ім'я батька - Зиновій.


Відтак, ще одна шахрайська оборудка Рабіновича розкрита! Давід Рабінович не має права бути громадянином України. Не можна весь час дурити українців- прийшов час відповідати за брехню», - пише парламентарій у своєму пості https://www.facebook.com/kaplins/posts/19856270515...


Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"