ВЕР
П'ятниця
30
18:07
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Наталія Остапченко долучилася до наради Мінрегіону з питань відновлення України

Сьогодні, 04 серпня, з метою якісної підготовки проєктних пропозицій та особливостей реалізації проєктів у рамках Програми з відновлення України перша заступниця начальника Житомирська ОВА Наталія Остапченко взяла участь в онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Івана Лукері.

Участь в онлайн-нараді також взяла директорка Департаменту регіонального розвитку ОВА Інна Хоменко.


На нараді було обговорено Закон України від 14 липня 2021 року № 1645-IX, яким ратифіковано Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком «Програма з відновлення України».


Відповідно до цієї угоди передбачається залучення 340 млн євро для фінансування заходів, спрямованих на реалізацію проєктів із відновлення соціальної та критичної інфраструктури у регіонах, що постраждали внаслідок військової агресії рф (підконтрольні Уряду України), а також у тих, що зазнали найбільшого навантаження через значний наплив внутрішньо переміщених осіб.


Кредитні кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Наразі перед Житомирською ОВА стоїть першочергове завдання надати пропозиції про участь у відборі проєктів до 02 вересня 2022 року включно.


Нагадаємо, що Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 р. № 1324 (зі змінами), оголошено відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції в рамках Програми з відновлення України.

Вчора

Сторінки:
Нагору