ВЕР
Неділя
20
07:01
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Призначено нового керівника Житомирської обласної прокуратури

Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника - Олександра Білошицького. Обласні прокуратури, які пройшли усі етапи реформування, розпочали роботу 11 вересня 2020 року.

«Ваш колектив успішно пройшов атестацію, щоб стати більш незалежними та ефективними. На Житомирщині, як і в кожній області, є свої проблемні питання. Ключове завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу і крок за кроком їх вирішувати. Ми маємо показати відданість прокуратури державі та людям», - наголосив Роман Говда.


Олександр Білошицький подякував за довіру. «Впевнений, що спільними зусиллями ми здатні вирішити поставлені завдання на усіх векторах діяльності», - підкреслив новий керівник Житомирської обласної прокуратури.


На представленні також були присутні керівники правоохоронних органів та голова Житомирської обласної державної адміністрації.


Довідково: Олександр Васильович Білошицький працює в органах прокуратури Житомирської області із жовтня 2005 року. Обіймав посади старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах. Із 2011 по 2015 роки очолював відділи та управління прокуратури області. У березні 2015 був призначений на посаду першого заступника прокурора Житомирської області, на якій працював по липень 2017 року. Із липня 2017 по серпень 2019 - прокурор прокуратури міста Києва. Із грудня 2019 року дотепер обіймав посаду керівника Бердичівської місцевої прокуратури.

Вчора

Сторінки:
Нагору