ЛИП
Субота
31
12:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині щеплення вакциною Pfizer розпочалося з геріатричного пансіонату. ВІДЕО

19 квітня, мобільна бригада з вакцинації від COVID-19, утворена при КП «ЦПМСД» Житомирської міської ради, розпочала щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech працівників та підопічних Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради (с.Іванівка).

Всього мобільна бригада сьогодні отримала 14 флаконів для щеплення 84 осіб даного пансіонату, з яких 13 працівників та решта – утриманці закладу. Завтра, 20 квітня, планується вакцинувати ще 54 підопічних Житомирського геріатричного пансіонату.


«Сьогодні ми не бачимо інших шляхів боротьби з пандемією, як створення колективного імунітету шляхом вакцинації. Тому мною було прийнято рішення щепитися і як керівник закладу я показав приклад, що вакцинуватися потрібно, бо життя людини – це найдорожче», – сказав директор закладу Юрій Шеремет.


Одними з перших сьогодні щепилися підопічні закладу – 68-річна Ніна Степанюк та 71-річний Володимир Манчук, – які також наголосили на важливості вакцинації від коронавірусної інфекції задля скорішого подолання пандемії.


Нагадаємо, що сьогодні також отримала перші 12 флаконів вакцини від COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech мобільна бригади № 2, які призначаються для щеплення 72 осіб у Бердичівському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради.


Житомирська область отримала першу партію вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech 17 квітня у кількості 1170 доз. Всього до області буде поставлено 4680 доз цієї вакцини.


На обласному складі вакцина зберігатиметься в спеціальних термоконтейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури. Звідти попередньо розморожені до +2 – +8 °C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадами, які мають їх використати її протягом 120 годин.


Щепити цією вакциною будуть персонал та підопічних будинків для літніх людей, потім – працівників ДСНС та прикордонників. За кожним щепленням першою дозою вакцини буде зарезервовано другу дозу з цієї ж партії.


Довідково. Житомирський геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.


У даний час в пансіонаті соціальні послуги стаціонарного догляду отримують 155 підопічних, забезпечених всім необхідним для культурного, побутового та медичного обслуговування, серед яких: 5 учасників війни, 12 ветеранів праці, 26 дітей війни, 1 член сім’ї загиблих та 14 потерпілих від аварії на ЧАЕС.

Вчора

Сторінки:
Нагору