ТРА
Неділя
29
09:02
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Звягельщині під час профілактичного відпрацювання правоохоронці припинили майже 160 адмінправопорушень

Упродовж 21 та 22 січня на вулиці міста Новограда-Волинського додатково вийшли 75 поліцейських та нацгвардійців. Здійснюючи профілактичні заходи, за дві доби правоохоронці припинили майже 160 адміністративних правопорушень.

Поліцейські Новоград-Волинського райвідділу спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України та ротою поліції особливого призначення ГУНП провели заходи, спрямовані на зниження вуличної злочинності, попередження адміністративних та кримінальних правопорушень, а також контролю за дотриманням громадянами карантинних обмежень.


Серед виявлених діянь - розпиття спиртних напоїв (37) та паління тютюнових виробів (21) у громадських місцях, а також виготовлення та зберігання самогону (11). Водночас патрульні припинили 63 випадки порушень Правил дорожнього руху.


Правоохоронці проводили профілактичні бесіди з жителями та гостями міста, а також з тими, хто раніше вже притягувався до відповідальності за вчинення злочинів.


Водночас поліцейські перевіряли осіб, які перебувають на профілактичних обліках, місця можливого перебування безвісно зниклих та тих, хто переховуються від органів слідства та суду.


Ювенальні інспектори відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах та поспілкувалися з дорослими членами родин про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, а з дітьми – щодо поведінки на вулиці та вдома, а також щодо можливих ризиків для них у соціальних мережах Інтернет-простору.


Як зазначив начальник Новоград-Волинського районного відділу Андрій Гнатенко, присутність додаткових патрулів на вулицях міста значно впливає на рівень дисципліни громадян, а пріоритетним напрямком в роботі поліції залишається виявлення, запобігання і припинення правопорушень.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору