ЖОВ
Четвер
21
02:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Звягельщині поліцейські активізували превентивні заходи та припинили понад 100 адміністративних правопорушень за дві доби

Упродовж 24-25 вересня на вулиці міста Новограда-Волинського вийшли додаткові патрулі поліцейських та нацгвардійців. Правоохоронці працювали у парках, скверах та місцях масового перебування людей, слідкуючи за безпекою та правопорядком.

Під час превентивних заходів поліцейські припинили понад 100 адміністративних правопорушень. Серед яких розпиття спиртних напоїв (29), паління тютюнових виробів у громадських місцях (28), порушення Правил дорожнього руху (11).


Також правоохоронці перевіряли осіб, які перебувають на профілактичних обліках, власників зброї та суб’єктів господарювання. У результаті зафіксували 3 випадки відсутності за місцем проживання осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом. За кожним фактом оформлені відповідні протоколи та передані на розгляд суду.


Поліцейські проводили профілактичні бесіди з жителями та гостями міста щодо недопущення вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, у тому числі з тими, хто раніше вже притягувався до відповідальності за вчинення злочинів.


Також патрулі реагували на факти вчинення домашнього насильства, у 3 випадках були складені адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) КУпАП, які направлені до суду для прийняття відповідних рішень.


- Загалом до заходів були залучені 70 поліцейських та нацгвардійців, які працювали у складі піших та автопатрулів. Завдяки збільшенню кількості правоохоронців на вулицях райцентру вдалося покращити оперативність реагування на повідомлення про правопорушення, - зазначив начальник Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрій Гнатенко.

Вчора

Сторінки:
Нагору