ЧЕР
Понеділок
14
21:20
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Начальник ГУНП Житомирщини призначив перевірку за фактом можливих неправомірних дій його підлеглих

До Головного управління Нацполіції області надійшла інформація про можливі правопорушення, допущені начальником одного з відділів поліцейської діяльності та начальником сектору реагування іншого відділення поліції. Для перевірки відомостей призначено перевірку.

30 квітня до відповідних територіальних підрозділів виїхали працівники інспекції з особового складу Управління кадрового забезпечення ГУНП, які працюють на місці. Усі зібрані матеріали будуть направлені до відповідного Територіального управління Державного бюро розслідувань.


Нагадаємо, у лютому-квітні тривали особисті зустрічі керівництва ГУНП з поліцейськими територіальних підрозділів, на яких акцентувалась увага на неприпустимості порушень службової дисципліни й законності у діяльності правоохоронців.


Відтак нині позиція керівництва ГУНП принципова: у разі підтвердження фактів правопорушень працівниками будь-якого рангу, їх звільнення з лав поліції є безальтернативним, а результати перевірок передаватимуться до відповідних органів.

Вчора

Сторінки:
Нагору