ТРА
Вівторок
24
21:37
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі змінеться тариф на послуги з поводження з побутовими відходами для населення

​Після запуску сміттєпереробного заводу з’явиться новий тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення орієнтовно зменшиться до 15 копійок.   

Виконком погодив інвестиційну програму ТОВ «МС Соціальний проєкт» на 2022 – 2025 рр. та встановив тарифи на послуги з перероблення побутових відходів. Однак, тариф буде введено в дію тоді, коли розпочне працювати завод. Його включать у розрахунок сумарного тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення.


Складовими загального тарифу будуть: вартість послуг з вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів.


Рішенням виконкому тарифи на послуги з перероблення для всіх категорій споживачів ТОВ «МС Соціальний проєкт» встановили у розмірі:«70 грн за куб – це достатньо низька ціна», - каже міський голова Сергій Сухомлин і наводить приклад Львова, де встановлено тариф на рівні 900 грн з компенсацією різниці з місцевого бюджету. Європейські підходи за таку послугу - від 35 євро до 120 євро.


«Тариф на перероблення сміття буде вводитися тільки після того, як підприємство запрацює. Це наша плата за чисте довкілля», - наголосив міський голова.


Для однієї особи плата за послуги з переробленняв місяць становитиме:


13,94 грн для мешканців багатоповерхових будинків;


15,05 грн для мешканців приватного сектору.


Проєктна потужність сміттєпереробного заводу – 82 тисячі тонн відходів у рік. Це - закрита напівавтоматизована система управління відходами з установкою для перероблення змішаних і попередньо відсортованих побутових відходів, виробництва, подрібнення та пакетування RDF-палива, з установкою для перероблення біорозкладних відходів та виробництвом екокомпосту, з майданчиками для повторної перероблення домашніх та будівельних відходів.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору