ЧЕР
Понеділок
14
21:15
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Повітряний контрабандист-далекобійник. На Житомирщині виявили літак, який порушив українсько-румунський кордон

Знайшовся літальний апарат аж у Житомирській області. 28 квітня вночі прикордонники Чернівецького загону разом з румунськими колегами зафіксували літак, який порушив державний кордон. Далі він попрямував вглиб території нашої держави.

У співпраці з Повітряними силами ЗСУ співробітники Держприкордонслужби вжили всіх необхідних заходів, щоб відслідкувати та перехопити ціль. З радарів літак зник в районі одного з населених пунктів на Житомирщині.


Проведені пошуки порушників співробітниками оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону спільно з представниками Національної поліції та СБУ дозволили виявити місце можливої посадки повітряного судна.


У ході огляду ангарів правоохоронці знайшли легкомоторний літак без бортового номеру. Окрім цього встановлено осіб, можливо причетних до незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон.


В даний час до Служби безпеки України надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів», а до Нацполіції – за ознаками ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України».


Оперативно-розшукові заходи тривають.

Вчора

Сторінки:
Нагору