ТРА
Четвер
28
01:06
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ще одного посадовця Житомирщини затримали на хабарі

На Житомирщині викрили голову садового товариства, який вимагав та одержав 1600 доларів США неправомірної вигоди за виділення 0,15 га землі у селі Буки

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди головою громадської організації садівничих товариств, що діє у Житомирському районі.


Викрито садового голову товариства завдяки злагодженим професійним діям прокуратури області, СУ ГУНП в області та УСБУ в області у середу, 26 червня 2019 року.


У четвер, 27 червня 2019 року, особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 368-3 КК України (одержання, поєднане з вимаганням, неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).


Цього ж дня ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту.


Голова садового товариства, 65-річний житомирянин, підозрюється у вимаганні та одержанні від жителя Житомира неправомірної вигоди на суму 1600 доларів США, що у гривневому еквіваленті становить понад 42 тис грн. За таку суму він пообіцяв жителю Житомира виділити ділянку землі площею 0,15 га у с. Буки Житомирського району для ведення садівництва.


Однак, відразу після одержання ним раніше обумовленої суми неправомірної вигоди, безпосередньо в офісі садового товариства, близько 17.00 год, був викритий «на гарячому» та затриманий у порядку ст. 208 КПК України.


Наразі триває досудове розслідування, яке проводить СУ ГУНП в області.


Додатково: відповідно до санкції зазначеної статті, такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вчора

Сторінки:
Нагору