СЕР
Неділя
14
17:50
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Станишівській громаді Житомирщини віднині працює поліцейський офіцер

11 вересня, у річницю створення Станишівської громади Житомирського району, тут відкрилась поліцейська станція, де відтепер працюватиме поліцейський офіцер. Для ефективного виконання службових обов’язків місцевий «шериф» забезпечений новим автомобілем та необхідною комп’ютерною технікою.

У відкритті поліцейської станції та представленні Станишівській громаді поліцейського офіцера участь взяли т.в.о. начальника обласного главку поліції Артем Лисогор, сільський голова Юрій Матвійчук, представники Управління превентивної діяльності і Житомирського відділу №1 ГУНП та місцеві жителі.


Звертаючись до присутніх, Артем Лисогор відзначив активність Станишівської громади у створенні безпечного простору для її жителів. Це третя в області громада, де працюють поліцейські офіцери. Загалом на Житомирщині їх вже 19, а в перспективі – значне розширення штату місцевих «шерифів», які опікуватимуться правопорядком у громадах.


– Приємно, що для Станишівської громади важливі безпекові аспекти. Підтвердження тому – сучасна поліцейська станція, де працюватиме офіцер і забезпечення його автотранспортом і технікою, необхідними для оперативного та ефективного виконання службових завдань. «Я – тут, я – поруч, я – здатен захистити!» - девіз місцевого «шерифа», який віднині відповідає за безпеку у громаді, - прокоментував він.


У свою чергу, сільський голова Станишівської ТГ Юрій Матвійчук розповів, що поліцейська станція знаходиться у приміщенні Центру адміністративних послуг, діяльність якого організована за сучасним зразком. Відтак жителі громади можуть звертатись одразу з кількома нагальними питаннями до спеціалістів, серед яких тепер і поліцейський офіцер капітан поліції Віталій Коновалов.


Під час представлення «шерифа» місцевій громаді т.в.о. керівника главку поліції вручив йому сертифікат про закінчення навчання за програмою поліцейського офіцера громади і помпову рушницю, а сільський голова — ключі від нового службового «Renault Duster» і комп’ютерну техніку, придбані за кошти громади.


Капітан поліції Віталій Коновалов, якій відтепер працюватиме у статусі поліцейського офіцера, розповів, що обслуговує 21 населений пункт з населенням близько 17 тисяч людей. Щоб стати «шерифом», пройшов усі етапи відбору та навчався упродовж трьох місяців у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Тож тепер готовий працювати над створенням безпечного середовища для місцевих людей.


Свято Станишівської громади на місцевому стадіоні підтримають сьогодні і поліцейські інших підрозділів, які на спеціальних локаціях безпекового містечка знайомитимуть жителів громади з особливостями професії правоохоронця.

Вчора

12.08.22

Сторінки:
Нагору