ЛИП
Понеділок
26
08:49
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Тетерівському дитячому будинку-інтернаті проведено щеплення вакциною Pfizer. ВІДЕО

Сьогодні, 20 квітня, у Житомирській області проведено другий день щеплення від COVID-19 вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Імунізація даною вакциною розпочалася вчора, 19 квітня, з працівників та підопічних Житомирського геріатричного пансіонату (с.Іванівка) та Бердичівського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради.


Ще 54 підопічних Житомирського геріатричного пансіонату було вакциновано сьогодні, загалом протягом двох днів – 138 осіб. У Бердичівському геріатричному пансіонаті щеплено 72 особи.


Мобільна бригада з вакцинації від COVID-19, утворена при КП «ЦПМСД» Житомирської міської ради, сьогодні також провела імунізацію вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті Житомирської обласної ради. Всього 20 квітня вакциновано 25 працівників та 53 підопічних даного закладу.


«Щойно провакцинувався та хочу закликати всіх до вакцинації, бо є така можливість побороти пандемію і ми маємо нею скористатися. Це єдиний перевірений спосіб подолати COVID-19», – наголосив в.о. директора будинку-інтернату Володимир Мазяр.


Нагадаємо, що Житомирська область отримала першу партію вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech 17 квітня у кількості 1170 доз. Всього до області буде поставлено 4680 доз цієї вакцини.


На обласному складі вакцина зберігатиметься в спеціальних термоконтейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури. Звідти попередньо розморожені до +2 – +8 °C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадами, які мають їх використати її протягом 120 годин.


Щепити цією вакциною будуть персонал та підопічних будинків для літніх людей, потім – працівників ДСНС та прикордонників. За кожним щепленням першою дозою вакцини буде зарезервовано другу дозу з цієї ж партії.

Вчора

Сторінки:
Нагору