ЛИС
Вівторок
30
19:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі детективи поліції завершили розслідування схеми «відкату» у комунальному підприємстві

22 жовтня детективи Слідчого управління ГУНП за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ завершили розслідування злочинної схеми по отриманню «відкату» в одному із комунальних підприємств міста Житомира. Обвинуваченим може загрожувати до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, у березні правоохоронці задокументували отримання 43-річним директором одного із підрозділів комунального підприємства міста Житомира неправомірної вигоди у сумі 175 тисяч грн. Наприкінці червня поліцейські зафіксували передачу посадовцю другої частини траншу у такому ж розмірі.


Співучасником протиправної діяльності став приватний підприємець, 34-річний житель сусідньої області.


Під час досудового розслідування встановлено, що директор отримав від представника суб’єкта господарювання гроші в якості «відкату» за укладення договору поставки товару, а також швидке та безперешкодне проведення відповідних розрахунків.


Детективи поліції Слідчого управління ГУНП повідомили обом чоловікам підозри у вчиненні кримінального діяння, а 22 жовтня обвинувальні акти, затверджені прокурором Житомирської обласної прокуратури, вручено обом фігурантам. Їм інкримінується вчинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.


Відповідно до законодавства України чоловікам може загрожувати ув’язнення на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна.


Процесуальне керівництво здійснювала Житомирська обласна прокуратура.

Вчора

Сторінки:
Нагору