ЛИС
Вівторок
30
02:14
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі фінішував всеукраїнський чемпіонат НПУ з багатоборства кінологів

21 жовтня відбулося підведення підсумків і урочисте нагородження переможців змагань з багатоборства поліцейських кінологів з усіх регіонів України. Його учасники упродовж трьох днів демонстрували свій рівень підготовки в різних спеціальних дисциплінах.

У період проведення чемпіонату правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників. За результатами кожного з етапів чемпіонату визначено кращих.


Участь в урочистому закритті змагань та нагородженні переможців і призерів узяли заступник голови Національної поліції України Олексій Руденко, керівник відділу організації кінологічної діяльності НПУ та головний суддя змагань Світлана Коломієць, начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник і керівник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.


– Змагання пройшли на високому рівні і щороку ми відзначаємо покращання підготовки учасників. Вважаю, що кінологічна служба Національної поліції може впевнено конкурувати з аналогічними підрозділами інших силових структур. Ми розвиваємось та обмінюємося досвідом, враховуючи й міжнародні досягнення у цій діяльності, - сказав Олексій Руденко.


Вітаючи учасників чемпіонату, керівник поліції Житомирщини Юрій Олійник побажав кінологам подальших успіхів, професійного зростання і розвитку. Також він зазначив, що Житомирщина готова і надалі зустрічати учасників всеукраїнського чемпіонату.


Відтак переможцями у загальному заліку за результатами усіх етапів Відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів стали: І місце – Валерій Сеньків (Івано-Франківська область) зі службовим собакою Алтаєм; ІІ місце – Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим псом Байрою; ІІІ місце – Євген Косенко (Харківська область) зі службовим собакою Кликом.


Першість у номінації «Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак» вибороли: І місце - Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою; ІІ місце – Євген Косенко (Харківська область) зі службовим псом Кликом; ІІІ місце – Аліна Ступак (Житомирська область) та службовий собака Арія.


У номінації «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак» кращими були: І місце – Валерій Сеньків (Івано-Франківська область) зі службовим собакою Алтаєм; ІІ місце – Євгеній Хмелінський (Миколаївська область) зі службовим псом Мері Кенел; ІІІ місце – Томас Зіньгіс (Одеська область), службовий пес – Байра.


Перемогу у «Подоланні смуги перешкод» здобули: І місце - Антон Курносенко (Херсонська область) зі службовим собакою Джеком; ІІ місце – Микола Нестеренко (Закарпатська область) зі службовим собакою Бехою; ІІІ місце – Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою.


Кращими у номінації «Затримання умовного порушника» визнано: І місце – Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою; ІІ місце – Дмитро Страдольський (Чернігівська область) зі службовим собакою Вуком; ІІІ місце – Іван Пестов (Луганська область) зі службовим собакою Деллі.


Усі призери отримали кубки, дипломи та цінні подарунки. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у професійній діяльності усім учасникам змагань!

Вчора

28.11.21

Сторінки:
Нагору