СЕР
Понеділок
15
07:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Юрій Денисовець: Освічена молодь — це наша гордість та наше майбутнє

За ініціативи Житомирської обласної військової адміністрації започатковано низку зустрічей майбутніх абітурієнтів із закладами вищої освіти Житомирщини.

Так, 16 червня в онлайн-режимі відбулася перша зустріч Державного університету «Житомирська політехніка» із цьогорічними випускниками закладів загальної середньої освіти області, до якої долучилися близько 600 осіб. Участь у заході взяв заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець.


«Радий вітати усіх присутніх. Житомирська політехніка є сучасним закладом вищої освіти, який впродовж останніх років демонструє позитивну динаміку розвитку. Університет активно розбудовується, має потужний викладацький склад та спеціальності, які відповідають вимогам часу. Тож бажаю майбутнім вступникам визначитися з вибором професії та навчатися саме на Житомирщині», — сказав Юрій Денисовець.


Він також зазначив, що нинішній рік видався особливо складним для випускників шкіл: порушені плани, тривога, невизначеність із майбутнім, необхідність для декого виїхати за кордон. Саме тому необхідно підтримувати нашу молодь, заохочувати її залишатися у Житомирській області.


Зокрема учасники заходу обговорили особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема складання національного мультипредметного тесту та написання мотиваційного листа. Також було презентовано спеціальності, за якими здійснюється навчання в університеті.


Від представників студентського самоврядування абітурієнти дізналися про особливості студентського життя та здійснили віртуальну екскурсію закладом.


Відбудуємо Житомирщину разом!

Вчора

13.08.22

12.08.22

Сторінки:
Нагору