ЖОВ
Вівторок
4
12:04
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У Житомирі​ котельні повністю готові до запуску опалювального сезону

Котельні повністю готові до запуску опалювального сезону в Житомирі з 15 жовтня. Дата запуску тепла в мережі — залежатиме від середньодобової температури.

«Вже місяць наші котельні готові, технічно акредитовані, вузли обліку зроблені. Мережі: цього тижня закінчуємо роботи на одній із найбільших тепломереж у місті по вулиці Пушкінській. Ще є аварійна мережа по Князів Острозьких, якій 53 роки, — працюємо, аби було менше поривів», — директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.


Щодо котелень на альтернативному паливі: закінчуємо роботи на РК-6. РК-10, наша нова ТЕЦ на трісці — також готова до запуску.


Тим часом, КП готують документи для отримання інвестицій на побудову ще кількох котелень на альтернативному паливі.


Йдеться зокрема по таку котельню, яка дублюватиме роботу РК-8 та у разі відсутності газу — зможе повністю забезпечити теплом соціальну сферу в одному з мікрорайонів. В роботі — побудова модульних котелень, які почнуть працювати у разі виходу з ладу однієї з міських котелень (ворожі влучання або інше).


Ціна тарифу для мешканців не зміниться! Однак населення все ще боргує за використане тепло 210 мільйонів!


Триває й модернізація. Будинки, в яких встановили індивідуальні теплові пункти — втрачатимуть значно менше тепла. Таких ІТП в місті вже понад 250, в планах — 373.


«ІТП — це економія електроенергії на щонайменше 15%. Це рівномірний розподіл тепла по квартирах! В разі пориву, ІТП спрацює на перерозподіл тепла по квартирах, це незалежність від внутрішньобудинкових мереж», — додав Дмитро Рогожин.

Вчора

Сторінки:
Нагору