ЛИП
Субота
31
11:12
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За поданням житомирських поліцейських іноземець-правопорушник залишив територію України

29 травня поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області спільно з працівниками УДМС регіону повернули 40-річного громадянина Азербайджану до країни походження. Чоловік відбував покарання за вчинення злочину в одній із виправних установ на території Житомирщини.

Поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП в області у межах своєї компетенції звернулися до регіонального Управління державної міграційної служби з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності та примусове видворення іноземця із забороною в’їзду терміном на п’ять років.


40-річний чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин та упродовж останніх 12 років відбував покарання на території України. Кілька місяців тому засуджений звільнився з пенітенціарної установи на території регіону й, оскільки не мав офіційних документів, був поміщений до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.


Як розповів начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Олександр Фурманюк, на підставі подання поліцейських працівники УДМС області звернулись з позовом до суду. У результаті відповідне рішення про видворення іноземця було ухвалене. Відтак поліцейські спільно з працівниками міграційної служби забезпечили його виконання і після необхідних процесуальних дій 29 березня доставили правопорушника до міжнародного пункту пропуску «Бориспіль».


Триває спільна робота поліції та інших зацікавлених правоохоронних структур і пенітенціарної служби із якісного моніторингу ситуації щодо законного перебування іноземців на території України та недопущення вчинення кримінальних діянь вказаною категорією осіб.

Теги: поліція

Вчора

Сторінки:
Нагору