СЕР
Неділя
7
21:15
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Завдяки службі зайнятості втілилась мрія стати кравчинею

Олена Балакальчук з Черняхова за освітою – інженер-технолог, а за більш ніж десятирічним професійним досвідом – продавчиня. Має свою улюблену справу – шити одяг, займатись його моделюванням. У цій царині давно хотіла розвиватися, та не було нагоди аби насмілитись змінити свій трудовий шлях і піти навчатися.

Коли ж у серпні минулого року втратила роботу і звернулась до Черняхівська районна філія у пошуках нової, одразу поцікавилась можливістю оволодіння бажаною професією – кравчині. За щасливим збігом обставин Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості саме набирав групу кравців для початку навчання через кілька тижнів. Знайшовся і роботодавець, який гарантував їй працевлаштування після завершення навчання. Тож Олена на понад дев’ять місяців поринула у свою стихію, опановуючи ази швацької справи та закрійництва аби стати вмілою майстринею.


Тривалий курс навчання не злякав жінку. Вона зазначає: «Коли навчаєшся у невеликому колективі з чудовими викладачами, які вкладають у тебе всі свої знання, а згодом і самій вдаються власноруч сконструйовані вироби, то час минає як одна чудова мить».


Навчання кравців завершилося у Рівному на початку червня державною кваліфікаційною атестацією, на яку запросили і провідних роботодавців галузі. Після демонстрації випускницями набутих вмінь вони пропонували місця праці на своїх виробництвах. Отримала запрошення на роботу й Олена, яке з радістю прийняла. Тепер вона - частина великої команди ТОВ "Т-Стиль". А у вільний час допомагає нашій армії: шиє прапори, шеврони, інші військові атрибути.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору