ЧЕР
П'ятниця
5
16:11
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомирський прикордонний загін інформує: у ніч проти 07 квітня на кордоні буде введено додаткові обмеження

Відповідно до постанов та розпоряджень Уряду щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на кордоні з Білоруссю, в межах ділянки відповідальності Житомирського прикордонного загону, з 00 год. 00 хв. 07 квітня окрім запроваджених правил вводяться додаткові обмеження:

! тимчасово закривається міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Вільча» розташований в Поліському районі Київської області;

! тимчасово припиняється пішохідне сполучення для всіх категорій громадян в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі» розташованому в Овруцькому районі Житомирської області.


Нагадуємо, що з 16 березня на Житомирщині тимчасово закрито міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Майдан-Копищанський», що знаходиться в Олевському районі.


Тобто в межах Київської та Житомирської областей діятиме лише пункт пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі», який є одним з 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.


Зверніть увагу! У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення немає.


Житомирський прикордонний загін Державної прикордонної служби України просить громадян врахувати зазначену інформацію під час перетину кордону та з розумінням ставитись до проведених заходів!


Довідково. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 р. № 370-р “Про внесення змін у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2020 р. № 288“.

Вчора

03.06.20

Сторінки:
Нагору