СЕР
Понеділок
8
08:19
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віктор Градівський провів засідання обласної комісії з питань погашення заборгованостей із соцвиплат

Під головуванням заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктора Градівського 15 червня відбулося чергове онлайн-засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Головною підставою для проведення обласної комісії стали звернення трудового колективу комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради до обласної військової адміністрації щодо порушення їх конституційних та трудових прав.


Зокрема працівники підприємства повідомили про неотримання з січня місяця заробітної плати, неможливість звільнитися та отримати необхідні документи (для оформлення та перерахунки пенсії, довідки для військкомату тощо) та відсутність інформації про місцезнаходження документів.Також підставою для проведення засідання обласної комісії стала наявна заборгованість із виплати заробітної плати на державному підприємстві «Житомирський лікеро-горілчаний завод» та ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес».


Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОВА, станом на 01.05.2022 сумарна заборгованість із виплати заробітної плати на цих двох підприємствах складає майже 19 млн грн (понад 58 % від загальної суми заборгованості в області).


На засіданні заслухано керівників та власників підприємств, представників трудового колективу щодо стану справ на підприємствах із виплатою заробітної плати працівникам.


За підсумками засідання визначено можливі шляхи погашення заборгованості з виплати заробітної плати та прийняті відповідні рішення.

Вчора

06.08.22

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору