Субота
27
10:21

​У Житомирі нагородили переможців з волейболу II етапу змагань «Пліч-о-пліч»

Другий етап — це змагання шкільних команд на рівні територіальних громад. 31 команда з 26 ліцеїв Житомирської громади взяла участь у таких волейбольних іграх.

Перше місце з-поміж хлопців виборола команда ліцею №21, друге — ліцею №2, третє — ліцею №24.

Серед дівчат перше місце здобула команда ліцею №27, друге — ліцею №3, третє — ліцею №34.

Фінальні зустрічі були найцікавішими, кажуть спортсмени.

"У фіналі ми грали з ліцеєм №2, — ділиться Василь Лемещук, капітан команди-переможниці. — Першу фінальну партію зіграли з рахунком 25:10, другу — 25:8". Зібраність гравців, правильне налаштування та командний дух дали хороший результат, переконаний хлопець. А ще й те, що з-поміж гравців, що здобули перемогу, є такі, що професійно займаються волейболом.

Все ж команда допускала і помилки, зізнається її капітан, який 8 років у професійному волейболі та є чемпіоном України.

"Треба ще попрацювати над прийманнями м'яча", — кажуть волейболісти-переможці та вже налаштовуються до наступного етапу змагань — обласного...