ЛИП
Неділя
12
03:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Юлія Тимошенко: Парламент має продовжити мораторій на продаж землі щонайменше на 5 років

Впродовж останнього в цьому році пленарного тижня Верховна Рада має ухвалити рішення про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила під час засідання Погоджувальної Ради голів парламентських комітетів і фракцій.

Юлія Тимошенко наполягає на тому, щоб законопроект №5476, поданий від парламентської фракції партії «Батьківщина», який зареєстрований ще у 2016 році і пройшов комітет, був внесений до порядку денного. Проте, фракція готова підтримати й альтернативний проект закону, який не дозволить ділкам скупити за безцінь паї українців. Головне, щоб було ухвалено продовження мораторію.


Фракція партії «Батьківщина» першою голосуватиме за пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Мораторій потрібно продовжити щонайменше на п’ять років.


Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради заявила про те, що вважає неприйнятним розпродаж української сільськогосподарської землі тоді, «коли в країні хаос, корупція, рейдерство, коли практично знищено фермерство, коли кожен квадратний сантиметр землі сьогодні під ударом мафії».


Лідер партії «Батьківщина» переконана: якщо народні депутати в останній тиждень дозволять не продовжити мораторій на продаж землі, це буде найбільшою зрадою, яка може бути в сучасній, незалежній, суверенній Україні – народ назавжди буде позбавлений ресурсу, який вже ніколи не відновиться.


Юлія Тимошенко попередила: для наведення ладу із землею, нам потрібно буде витратити достатньо часу, щоб зробити сильними наші середні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства. Після президентських виборів «Батьківщина» докладе всіх зусиль, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними і приносив їм прибуток.


В свою чергу, народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, у виступі за підсумками засідання робочої групи «Розвиток агропромислового виробництва та оптимальна модель ринку сільськогосподарської землі» (яке відбулося у межах доопрацювання Нового економічного курсу Юлії Тимошенко), заявив, що Аграрні асоціації України одностайно виступають за продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Це допоможе вберегти землю від латифундистів, які хочуть скупити її за безцінь для вирощування та експорту сировини.

Вчора

10.07.20

09.07.20

Сторінки:
Нагору