ЛИП
Субота
20
14:04

​Німецький бізнес та Мінекономіки обговорили шляхи покращення бізнес-клімату та збільшення інвестицій

Уряд розраховує на іноземні приватні інвестиції під час відновлення України. Про це заявила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко на зустрічі з представниками німецького бізнесу та членами Німецько-Української промислово-торговельної палати. У зустрічі також взяли участь заступники Міністра економіки України Володимир Кузьо, Олексій Соболев, Ігор Фоменко і Тарас Качка.

«Ми завдячуємо бізнесу, який зараз працює в Україні – їхні податки фінансують нашу безпеку та оборону. Наш пріоритет цього року – залучення інвестицій у реальний сектор економіки. Ми з нетерпінням чекаємо німецький бізнес в Україні та готові створити всі необхідні умови для його роботи. Україна пропонує можливості для інвестицій у різні сектори, починаючи від енергетики та інфраструктури до агропереробки та цифрових технологій. Наш Уряд прагне створити сприятливе бізнес-середовище, яке заохочує підприємництво, стимулює зростання та сприяє інноваціям і екологічній конкурентоспроможності», - наголосила Юлія Свириденко.


Під час розмови представники німецького бізнесу цікавились програмами гуманітарного розмінування, уніфікацією закупівельних процедур, розширенням інструментів страхування воєнних ризиків, а також можливостями для стимулювання українського виробника.


«Україна активно бере участь у створенні механізмів підтримки інвесторів та пом’якшення ризиків, включаючи ініціативи щодо страхування воєнних ризиків та надання фінансових гарантій для інвестицій. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними організаціями та експортно-кредитними агентствами для забезпечення безпеки інвестицій у нашій країні. Уряд працює над розширенням інфраструктури страхування воєнних ризиків, яка була активно запущена минулого року. Цього року ми передбачили в державному бюджеті кошти для підтримку значних інвестиційних проектів та стимулювання розвитку індустріальних парків», - заявив Володимир Кузьо.


Під час зустрічі також обговорили перспективи втілення конкретних проектів з енергоефективності, питання мобілізації та бронювання працівників на українських підприємствах, а також ситуацію на україно-польському кордоні. Від дій польських фермерів, які блокують транскордонні переходи, страждають багато українських та німецьких підприємств, ланцюги постачання яких зараз працюють з перебоями. Сторони домовилися спільно вирішувати ці та інші проблеми, а також поглиблювати промислову співпрацю між Україною та Німеччиною.


«Запрошую всі зацікавлені компанії взяти участь у Конференції з відновлення України URC-2024, яка відбудеться в Берліні 11-12 червня 2024 року. Ця подія надає унікальну можливість для українських, німецьких та міжнародних компаній зібратися разом, обмінятися ідеями та дослідити потенційні партнерства. Ми також запрошуємо вас ознайомитися з перспективним розміщенням виробничих потужностей і проектами модернізації виробничого сектору України, а також міжгалузевої співпраці в переробній сфері», - резюмувала Юлія Свириденко

Вчора

Сторінки:
Нагору