ГРУ
Вівторок
10
21:52
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Сергій Бубка у Житомирі​: ​У нас одні інтереси та мета – здорова нація

На цьому наголосив президент НОК України Сергій Бубка сьогодні, 30 травня, у Житомирі під час наради з регіональним відділенням НОК. Участь у нараді-семінарі взяли заступник голови ОДА Ярослав Лагута, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, голова Житомирського обласного відділення НОК Олександр Оніщук.

Сергій Бубка перебуває з офіційним візитом на Житомирщині. Він уже взяв участь у відкритті Галереї спортивної слави та у нараді-семінарі регіонального відділення НОКу. За його словами, такі наради необхідні для того, щоб розвиватися далі, обмінюватися досвідом та знаннями.


«Дякую за ту роботу, що ведете у відділені і за підтримку від області. У нас одні інтереси і мета, щоб була здорова нація. І тоді олімпійська родина ставатиме міцнішою, потужнішою, успішною», – наголосив президент НОК України.


Серед основних завдань, які стоять перед регіональними відділеннями та НОК у цілому, Сергій Бубка називає ті можливості, котрі дають розвиток молодим спортсменам, підтримку та участь в олімпійських змаганнях.


«Важливо те, хто вже завтра прийде працювати в спорті, кадрове питання і професійна якість фахівців надважлива. Спорт завжди об’єднував і ніс позитив, віру і виховання здорової нації. Спорт – це одна із потужних передумов здорової та успішної нації», – запевняє Сергій Бубка.


Президент НОК України нагородив спортивних діячів Житомирщини грамотами за вагомий внесок у розвиток і пропаганду вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні та підтримку олімпійських видів спорту:

Григорія Грибана – викладача Житомирського державного університету ім. І. Франка;

Олександра Кухарського – директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»;

Олександра Сташенко – голову ФСТ «Колос» в Житомирській області;

Євгенія Бабчука – працівника НОК у Житомирській області;

Марію Власенко – заступника голови відділення НОК у Житомирській області;

Світлану Гресь – начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА;

Леоніда Українця – заступника директора ФСТ «Динамо»;

Олександра Оніщука – голову ЖОВ НОК.


Нагадаємо, що також сьогодні у Житомирі Сергій Бубка взяв участь у відкритті оновленої Галереї спортивної слави Житомирщини.

Вчора

08.12.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"