ЧЕР
Понеділок
25
13:05
Курс валют:
$ 26.23, € 30.56

Безробітних любарчан активно агітують на контрактну службу

У Любарському районному центрі зайнятості за участю голови райдержадміністрації Леоніда Кіндрася та заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Любарського районного військового комісаріату, лейтенанта Василя Мшанецького відбувся семінар із шукачами роботи.

У Любарському районному центрі зайнятості за участю голови райдержадміністрації Леоніда Кіндрася та заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Любарського районного військового комісаріату, лейтенанта Василя Мшанецького відбувся семінар із шукачами роботи. Це 15-й захід з початку року, де безробітним роз’яснюють переваги працевлаштування за контрактом у Збройних силах України та запрошують приєднатись до війська
Безробітних любарчан активно агітують на контрактну службу

Розпочав семінар директор центру зайнятості Віктор Демиденко, який розповів про стан ринку праці Любарського району, проблеми, які виникають при підборі роботи та працевлаштуванні людей, про взаємодію центру зайнятості із районним військкоматом.

Голова райдержадміністрації Леонід Кіндрась розповів про проведену роботу службами району щодо інформування населення по працевлаштуванню осіб на контрактну службу, важливість та актуальність такої служби, державні пільги та заохочення учасників АТО, вирішення проблемних питань усіх військовослужбовців, у т.ч. земельних та житлових.

Для кращої зацікавленості осіб, на даному семінарі було здійснено показ відеофільмів про контрактну службу. А Василь Мшанецький презентував посади, за якими здійснюється відбір претендентів, проведення вибору особами військових частин, розповів про терміни укладання контрактів.

Учасники семінару активно ставили запитання щодо умов прийняття на військову службу та можливість звільнення, у тому числі за сімейними обставинами достроково, матеріально-технічне забезпечення частин, оформлення документів, виплату грошового забезпечення, соціально правовий захист військовослужбовців (пільги на комунальні послуги, безкоштовне санаторно-курортне лікування, оздоровлення дітей за державний кошт та перспективи росту працівників по службі). Цікавило також питання житлового забезпечення контрактних працівників та можливість додаткового навчання в період проходження служби.

Кожен учасник заходу отримав вичерпну інформацію про працевлаштування у ЗСУ за контрактом та мав можливість окремо після семінару поспілкуватися з представником військкомату.

З початку року районним центром проведено 15 заходів за участю представників райдержадміністрації та військкомату. Така налагоджена робота буде проводитись і надалі. Найближчим часом плануються виїзди до сільських рад, під час яких буде розповідатися мешканцям села про усі послуги, які надає служба зайнятості, особливо щодо необхідності та важливості на сьогодні легалізованого працевлаштування, у тому числі працевлаштування на військову контрактну службу у лавах Збройних сил України.

23.06.18

22.06.18

21.06.18

20.06.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"