ГРУ
Субота
15
02:22
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Хорошівська ОТГ – ми формуємо базу для розвитку громади

Хорошівська об’єднана громада отримала нову сучасну техніку для житлово-комунального господарства. Сміттєвоз з боковим завантаженням СБМ-301/2 на шасі МАЗ 4371 та екскаватор-бульдозер БАМ-2014Б на базі трактора МТЗ 82.1 зі змінними видами обладнання нещодавно були передані постачальником комунальному підприємству.

«Ми змогли купити цю техніку завдяки підтримці держави. 1,5 мільйони гривень субвенції на формування інфраструктури ми витратили на формування бази для розвитку громади. Сміттєвоз дозволить нам вирішити проблему із вивозом сміття. А наявність екскаватора має пришвидшити численні ремонтні роботи та, за потреби очистку доріг від снігу», - поділився Володимир Столярчук, голова Хорошівської ОТГ


Техніка поповнить парк Хорошівського житлово-комунального господарства, і сьогодні вже на повну потужність використовується. Територія громади охоплює значну частину Хорошівського району, через який проходить декілька транспортних ліній, як державного так і регіонального значення.


«До об’єднання, ми займались фактично латанням дірок та ремонтом техніки. Сьогодні нові ресурси нам дозволяють від спостерігання перейти до активних дій. Ми маємо амбітні цілі, і наша команда, я переконаний, з ними впорається», - ділиться Анатолій Поліщук, директор житлово-комунального господарства.


Нагадаємо, що нещодавно у Хорошівській громаді запустили в експлуатацію 6 кілометрів нової мережі вуличного освітлення.


Дмитро Клименко, експерт з комунікації

Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування

Вчора

13.12.18

12.12.18

11.12.18

08.12.18

07.12.18

06.12.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"