КВІ
Субота
4
07:49
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Житомирській області чекають на новітній апарат для діагностування коронавірусу

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик сьогодні, 17 березня, під час брифінгу голови ОДА щодо ситуації з коронавірусом в області. В області чекають на новітній апарат для діагностування коронавірусу

За його словами, постачальники обіцяють доставити сучасний діагностичний апарат до Житомирщини протягом трьох тижнів. Нагадаємо, що вчора, 16 березня, на позачерговому засіданні комісії обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили за кошти резервного фонду закупити сучасний діагностичний апарат для швидкого виявлення коронавірусної інфекції.


«Тестування на апарату буде безкоштовним. За кошти резервного фонду придбають діагностичний апарат та 240 наборів тестів», – розповів Микола Суслик.


З резервного фонду для придбання діагностичного набору для виявлення нуклеїнової кислоти нового коронавірусу (2019-nCoV) (флуорисцентний ПЛР-аналіз) спрямують кошти у сумі 1 млн 155 тис. грн та 240 наборів тестів на суму 300 тис. грн.


Довідково. Такий діагностичний набір використовується для якісного виявлення in vitro генів ORF1 ab і N нового коронавірусу SARS-CoV-2, у зразках матеріалу з верхніх дихальних шляхів і нижніх дихальних шляхів з метою діагностики пацієнтів при підозрі на пневмонію через коронавірусну інфекцію, пацієнтів із підозрою на наявність коронавірусної інфекції та інших пацієнтів, що потребують діагностики чи диференціальної діагностики нової коронавірусної інфекції.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"