ЧЕР
Неділя
16
12:19
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліцейські Житомирщини взяли участь у масштабних антитерористичних навчаннях

23-25 травня на території області відбувались планові антитерористичні навчання, організовані Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області за участі Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ЗСУ та інших суб’єктів боротьби з тероризмом регіону.

Тренування проходили в умовах, максимально наближених до реальних, а одним з їх етапів стали спецзаходи із виявлення та нейтралізації озброєної диверсійної групи, що забарикадувалась у будинку.


Окрім координації та ефективної міжвідомчої взаємодії, поліцейські також відпрацьовували тактику та злагодженість спільних дій роти поліції особливого призначення, КОРДу, вибухотехнічної служби ГУНП та територіальних відділів поліції (Коростенського ВП).


- Такі навчання вкрай необхідні для набуття працівниками стройових підпрозділів та спецпризначенцями практичних навичок для виконання завдань, що на них покладаються, у тому числі по затриманню озброєних злочинців, тому їх важливість навіть не обговорюється, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Ми маємо бути готові до професійних дій у ситуаціях будь-якої складності, а це можливо лише за умови відточування власної майстерності.


Під час підведення підсумків навчань було детально проаналізовано дії кожного з поліцейських підрозділів для покращання організації їх діяльності у подальшому.

Вчора

14.06.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"