ГРУ
Четвер
3
12:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Житомирі низка дільниць не готові до голосування

Про це повідомляють члени комісій та спостерігачі. Так, на деяких дільницях на сьогоднішній ранок відсутні повністю або частково кабінки для голосування.

Так на частині дільниць в районі Польової у Житомирі сьогодні зранку або не було взагалі, або привезли лише сьогодні вранці о 5.00 кабінки для голосування в розібраному вигляді. На деякі дільниці кабінки привезли лише частково.


Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.

Нагадаємо, що відповідно до п. 3 ч. 1 статті 211 Виборчого Кодексу України (Матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення місцевих виборів)

1. Органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи в межах своїх повноважень зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, зокрема:

3) надавати згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

Відповідно до ч. 5 статті 248 Виборчого Кодексу України (Організація і порядок голосування

5. Виборчий бюлетень заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування.

Простий аналіз зазначених норм Виборчого кодексу України дозволяє зрозуміти, що органи державної влади та місцевого самоврядування зобов’язані надати виборцю можливість проголосувати таємно шляхом забезпечення виборчих дільниць кабінами для голосування.

Ця норма не є новою, і вона застосовувалась на всіх попередніх виборах.

Вчора

01.12.20

30.11.20

Сторінки:
Нагору