СЕР
П'ятниця
6
05:44
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​ДБР: Працівників лісгоспу на Житомирщині судитимуть за заволодіння державними лісовими ресурсами

14 травня 2021 року до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього лісничого та старшого майстра лісу одного з лісогосподарських підприємств Житомирської області.

Вказані особи, під час відведення насаджень для санітарної рубки, внесли до офіційних документів занижені дані щодо об’єму деревини, яка відводилася для цього. За результатами рубки службові особи лісгоспу заволоділи не облікованою лісосировиною і використали її на власний розсуд.


Працівники державної лісової охорони обвинувачуються у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та у службовому підроблені (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).


У разі доведення вини посадовцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – Служби безпеки України.

Вчора

Сторінки:
Нагору