ТРА
Неділя
5
02:01

​Футболісти житомирського "Полісся" здобули перемогу в матчі із запорізьким "Металургом" – 1:0

Сьомого травня в місті Моршин в рамках п’ятого туру другого етапу Чемпіонату Україну з футболу Першої ліги відбувся матч між МФК "Металург" із Запоріжжя та ФК "Полісся", де житомирські футболісти здобули перемогу – 0:1.

Традиційно перед початком матчу, коли команди вишикувалися на полі, пролунав Гімн України і хвилина мовчання.

Перший тайм

Перші 20 хвилин матчу житомиряни були більш активними і створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. На 24-й хвилині "Металург" мав шанс відкрити рахунок, але м’яч пройшов повз ворота "Полісся". За хвилину після того житомиряни отримали подібний шанс і також не змогли ним скористатися. На 26-й хвилині "Полісся", передаючи пас, ледве не забили м’яч у власні ворота. На 27-й хвилині футболісти з Запоріжжя атакували житомирян – м’яч пройшов над воротами.

43-я хвилина – "Полісся" забиває м’яч у ворота "Металурга", але сталося це після свистка, тому гол не був зарахований.

Перший тайм закінчився із рахунком 0:0.

Другий тайм

Другий тайм розпочинають активніше житомиряни.

На 55-й хвилині м’яч залетів до воріт "Полісся, але гол, як і в першому таймі, не був зарахований, бо свисток арбітра пролунав ще до удару по воротах.

На 62-й хвилині Денис Янаков відкриває рахунок матчу – 1:0 на користь житомирського "Полісся".

Додані три хвилини наприкінці другого тайму не змінили хід гри, яка закінчилася з рахунком 1:0 на користь ФК "Полісся".

Таким чином, житомирський футбольний клуб "Полісся" повертає собі перше місце в "Чемпіонській" групі Першої ліги.